ZESPÓŁ MUZYCZNY FLIPERS DUO Numer ogłoszenia: 135    Dodał(a): flipers
Status ogłoszenia: aktywne Data dodania: 05-05-2013 14:02

« poprzednie | następne »

Treść ogłoszenia:
www.flipersduo.xaa.pl

Nasz zespół tworzą dwie osoby i pochodzimy z okolic Rybnika.Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wesel, bankietów, przyjęć, studniówek, balów sylwestrowych oraz innych imprez okolicznościowych. W swoim repertuarze posiadamy przeboje różnych wykonawców. Gramy różną muzykę: od rocka poprzez rock'n'roll, pop, dance, disco polo do piosenki biesiadnej.

Dlaczego warto wybrać nasz zespół?

Zespół Flipers duo podchodzi poważnie do tego co robi i również Państwa traktujemy poważnie. Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że wesele lub inna uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem, gdyż Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem. Widok szczęśliwych nowożeńców na końcu wesela to dla nas największa nagroda. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i gwarantujemy dobrą zabawę!

Lokalizacja ogłoszenia: ogłoszenia » orkiestra
Telefon komórkowy: 668-376-553
Miejscowość: Rybnik
Cena: 0 zł
« poprzednie | następne »

Logowanie
REJESTRACJA | Przypomnij hasło

Co umożliwiamy? Ukryj przewodnik | Zamknij przewodnik


Gotowe śpiewniki
Ostatnio dodał(a): ewas123

Wszelkie prawa do tekstów piosenek, plików audio i wideo umieszczonych na stronach serwisu spiewnikweselny.pl przysługują ich autorom. Teksty piosenek, pliki audio i wideo umieszczane są w serwisie w celach edukacyjnych oraz służą wyłącznie do użytku prywatnego. W przypadku gdy właściciel praw do konkretnego tekstu piosenki, pliku audio lub wideo nie życzy sobie, by był on umieszczony na stronach serwisu spiewnikweselny.pl - prosimy o kontakt, a dany tekst bądź plik zostanie usunięty.
Serwis zrealizowany przez CLUENET.pl