Zespół muzyczny 'Dukat'

Miejscowość: Żywiec
Strona www: http://www.zespoldukat.pl
Dukat to jedna z bardziej znanych i cenionych grup muzycznych z Beskidu Żywieckiego, która łączy wiele gatunków muzycznych w tym folk, pop, jazz czy rock. W ofercie zespołu: koncerty, obsługa imprez okolicznościowych (bankietów, bali karnawałowych, studniówkowych, sylwestrowych, biesiad góralskich, gali, przyjęć rodzinnych, weselnych, zaręczyn), występy kapeli góralskiej, obsługa imprez firmowych i integracyjnych. W swej kilkunastoletniej działalności jesteśmy cyklicznymi gośćmi wielu międzynarodowych festiwali. Z naszych usług regularnie korzysta wiele znaczących firm i instytucji. Niewątpliwym sukcesem zespołu okazał się utwór ?Góraleczko?, z którym w 2007 roku zespół dotarł do finałowej piątki Debiutów w Opolu. Wasz sukces jest jednocześnie naszym sukcesem. Kierując się tym mottem, rokrocznie zapewniamy wyjątkową oprawę tak szczególnych dni w życiu każdego z nas.
Galeria  |   Repertuar  |   Śpiewnik  |   Muzyka  |   Filmy  |   Info

Komentarze tego zespołu

Dodał gosc 359 dni, 7 godz. 48 min. temu:

Jeżeli ktoś jeszcze ma odwagę zatrudnić ten zespół to życzę powodzenia :) w podejmowaniu takiego ryzyka w tak ważnym dniu. Materiały tu umieszczone są nieaktualne i wprowadzają w błąd.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

Brak piosenek w repertuarze.
Brak utworzonych śpiewników
00:00
04:45
Województwa w których działamy:
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie

Logowanie
REJESTRACJA | Przypomnij hasło

Co umożliwiamy? Ukryj przewodnik | Zamknij przewodnik


Gotowe śpiewniki
Ostatnio dodał(a): nikko287

Wszelkie prawa do tekstów piosenek, plików audio i wideo umieszczonych na stronach serwisu spiewnikweselny.pl przysługują ich autorom. Teksty piosenek, pliki audio i wideo umieszczane są w serwisie w celach edukacyjnych oraz służą wyłącznie do użytku prywatnego. W przypadku gdy właściciel praw do konkretnego tekstu piosenki, pliku audio lub wideo nie życzy sobie, by był on umieszczony na stronach serwisu spiewnikweselny.pl - prosimy o kontakt, a dany tekst bądź plik zostanie usunięty.
Serwis zrealizowany przez CLUENET.pl